inparket Konzultace po telefonu +420 770 606 488

RIGID – revoluce mezi vinylovými podlahami

Nezařazené

Přemýšlíte nad novou podlahou a rádi byste si pořídili to nejlepší, co trh v současnosti nabízí? Pak rozhodně vezměte do úvahy RIGID vinylovou podlahu! Jde o jeden z nejnovějších typů podlahových krytin, který se těší stále větší popularitě. Dokonce si vysloužil nálepku revoluční. Přečtěte si, čím jsou RIGID vinylové podlahy tak speciální, a zjistěte, zda jsou dobrou volbou i do vašeho interiéru.

Rigid vinylová podlaha

Tak jako v každém odvětví, i ve světě podlah výrobci neúnavně pracují na výzkumu a vývoji, aby mohli zákazníkům nabízet stále nové a lepší typy podlahových krytin. Není proto divu, že i vinylové podlahy se dočkaly nové generace s lepšími vlastnostmi než měly její předchůdkyně. Jde o RIGID vinylové podlahy, které najdete například v sortimentu BERRY ALLOC®.

Vinylová podlaha

V čem jsou RIGID vinylové podlahy Berry Alloc jiné?

Hlavní předností RIGID vinylu je jednoduchá montáž. Dá se nainstalovat mnohem rychleji než jakákoliv jiná podlaha a díky vyspělé technologii RCB (Rigid Composite Board – pevná kompozitní deska) si nemusíte dělat velké starosti s podkladem. Některé typy RIGID vinylových podlah totiž můžete položit téměř na jakýkoliv povrch –⁠ ano, i na stávající podlahu! Slovo „rekonstrukce“ tak dostává úplně nový rozměr. Žádný prach, žádný nepořádek, stačí jen nařezat prkna na správnou velikost.

Vinylová podlaha v ložnici

Při použití technologie RCB, kterou si v BERRY ALLOC® nechali dokonce patentovat, jsou navíc jednotlivá prkna až o 30 % lehčí než u některých jiných vinylových podlah, což celou instalaci ještě zjednoduší. S prkny se lépe manipuluje a i jejich transport je snazší.

Tato patentovaná technologie zároveň zaručuje také stabilitu podlahy při tepelných změnách. Může tak být použita i ve vlhkých místnostech nebo v blízkosti velkých oken. Je také vhodná k pokládce na podlahové topení.

Vinylová podlaha

RIGID podlahy jsou zkrátka neuvěřitelně praktické a vynikají skvělými užitnými vlastnostmi. Mimo to jsou však i stylové. Díky propracovaným designům a struktuře, která odpovídá dekorům, jsou tyto revoluční podlahové krytiny na první pohled k nerozeznání od dřeva či přírodního kamene. Není tedy pochyb, že budou ozdobou každého interiéru.

Zaujala vás tato revoluční novinka? Nahlédněte do kategorie RIGID vinylových podlah a objevte všechny varianty, které jsou k dispozici.