inparket Konzultace po telefonu +420 770 606 488

Hledáte showroom podlah v Praze a okolí?

Zapomeňte na složité cesty do prodejny, nechte si od nás vzorky dřevěných, vinylových a laminátových podlah poslat až domů. Výhody stojí za to, přesvědčte se sami!

12 dobrých důvodů, proč vám naše vzorky doma pomohou lépe než trmácení se do showroomu 

1. Ušetříte čas i peníze 

Podlahy si můžete vybírat odkudkoliv, aniž byste museli cestovat za námi, nebo objíždět i několik podlahových studií. Šetříme tím nejen váš čas, ale i náklady na cestu. 

2. Porovnáte podlahu s nábytkem 

Když si prohlédnete vzorky přímo v interiéru, kde se plánuje pokládka, můžete tak mnohem lépe posoudit, jak se budou podlahy hodit k vašemu stávajícímu nábytku a celkovému stylu místnosti. 

3. Vybíráte si kdykoliv 

Do vybírání podlah se můžete pustit, kdykoliv se vám to hodí. Vzorky si také můžete nechat mnohem déle, než kdybyste se rozhodovali v showroomu.

Zasíláme zdarma vzorky dřevěných, vinylových a laminátových podlah.

4. Reálné světelné podmínky

Podlahy si vyzkoušíte přímo v konkrétních světelných podmínkách, kam jsou určeny. Na rozdíl od showroomu, kde jsou podmínky často umělé a neodrážejí reálné prostředí, je tenhle způsob rozhodování mnohem lepší.

5. Vyzkoušíte destrukční test

Podlahu si můžete doma na našem vzorku pořádně otestovat – přejít po ní nebo do ní rýpnout, abyste ověřili její odolnost a celkovou kvalitu materiálu i provedení. 

6. Zeptáte se dalších lidí

Nemusíte se rozhodovat sami, můžete výběr podlahy konzultovat s rodinou, přáteli nebo interiérovými designéry. Kolektivní hodnocení a širší diskuze zvyšuje pravděpodobnost, že si vyberete co nejlépe. 

7. Máte větší výběr

Díky online nabídce máte přístup k většímu množství podlahových materiálů a odstínů, které byste v kamenném obchodě nemuseli najít.

Zasíláme zdarma vzorky dřevěných, vinylových a laminátových podlah.

8. Řešení přímo pro vás

Každému zákazníkovi jsme schopni věnovat individuální pozornost a může tak obdržet vzorky na základě konkrétních preferencí, které jsme společně předem probrali.

9. Nemusíte být z Prahy 

Zasílání vzorků umožňuje vyhovět i těm zákazníkům, kteří nežijí v Praze a okolí, ale třeba i na druhé straně republiky, nebo mají omezenou možnost cestovat. Vzorky posíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo PPL do výdejních boxů.

10. Ušetříme my i vy 

Tím, že neprovozujeme klasický kamenný showroom nebo prodejnu, můžeme více investovat do kvality produktů a služeb, což je nakonec plus i pro vás.

11. Chráníme planetu 

Vzorky podlah nám můžete zdarma vrátit zpět – tím minimalizujeme odpad, vzorky mohou být znovu použity místo toho, aby skončily na skládkách. Navíc tak snižujeme výrobu nových vzorků, což šetří zdroje a eliminuje naši ekologickou stopu.

Zasíláme zdarma vzorky dřevěných, vinylových a laminátových podlah.

12. Srovnáte nás s konkurencí 

Vzorky našich podlah můžete doma snadno porovnat s jinými konkurenčními produkty… a my se srovnání nebojíme :-).

Chcete naše vzorky podlah vyzkoušet? Objednejte je v detailu konkrétního produktu z kategorie dřevěných, vinylových i laminátových podlah, kde je jedním kliknutím vložíte do formuláře. Ten pak jednoduše odešlete.